AK Triglav Kranj AK Triglav Kranj AK Triglav Kranj

Odličen zaključek sezone za Triglavane na DP v mnogoboju

Šempeter pri Gorici, 6. in 7.10.2018

Na državnem prvenstvu v mnogoboju so se atleti Triglava odlično odrezali. Na zadnjem tekmovanju sezone so osvojili kar 9 medalj!!!!

HANA SEKNE U12 osvojila 2. mesto (2282 točk), HANA ČERIN U12  3. mesto (2256 točk), ekipno sta osvojili 3. mesto. Hana Čerin je v metu vortexa dosegla NOV DRŽANI REKORD (56,98m)!

Pri pionirjih U14 je BIZJAK MAJ osvojil 2. mesto (2159 točk), BRINA LIKAR je zmagala pri pionirkah U14 (2760 točk),

NEŽA DOLENC je zmagala pri pionirkah U16 (4561 točk), AJDA LIKAR je osvojila 3. mesto (3966 točk), NINA ANA LIKAR 4. mesto (3929 točk), ANA RUS 5. mesto (3772 točk), ekipno so dekleta U16 osvojile 1. mesto

MOJCA PAVLIN je osvojila 2. mesto pri ml. mladinkah (3835 točk)

Mlajše mladinke ekipno 2. mesto.

AMBROŽ ŠKAFAR je osvojil 1. mesto pri st. mladincih (5993 točk)

Starejši mladinci ekipno 1. mesto

MONIKA PODLOGAR je zmagala pri članicah (3672 točk).

Ekipno članice 1. mesto.

Vseekipno so dekleta osvojila 1. mesto, moški pa 6. mesto.

ČESTITAMO!!!!

KAJ NUDIMO V ATLETSKI ŠOLI

Program vadbe je prilagojen starosti otroka in sicer prehaja skozi igro do resne atletske vadbe. Pri vseh pa je osnovni poudarek na celovitem razvoju psiho-motoričnih sposobnosti. Otrok bo med drugim pri naši vadbi pridobil osnovna znanja tehnik vseh atletskih disciplin. Vadba otroka je organizirana pod strokovnim vodstvom naših vaditeljev in sicer dvakrat tedensko po 60 minut za otroke od 4-6 let in trikrat tedensko po 60 min za otroke od 6 let dalje. Skozi igro bomo razvijali osnovne motorične sposobnosti otroka. Od 12 let dalje pa velja individualni program, kar pomeni da se začne višja stopnja učenja atletike in spoznavanje vseh atletskih disciplin. Njihovi treningi praktično že pomenijo začetek vrhunske atletike.

PROGRAM DELA V ATLETSKI ŠOLI

Atletska šola skuša otroke ozavestiti o pomenu fizične aktivnosti pri njihovem duševnem in telesnem razvoju ter jim tako približalti šport kot potrebo in ne kot obveznost. Ker je samo najboljše dovolj dobro za naše otroke smo poskrbeli, da so tudi naši vaditelji temu primerno usposobljeni Posebna izobraževanja atletskih disciplin pa vodijo strokovni trenerji, ki poznajo najsodobnejše tehnike in metode treninga.