AK Triglav Kranj AK Triglav Kranj AK Triglav Kranj

DEMIAN KRIŽAJ POLETEL 740cm V SKOKU V DALJINO IN POSTAVIL NOV KLUBSKI IN OSEBNI REKORD NA ATLETSKEM POKALU SLOVENIJE V MARIBORU

Slika: 1.mesto Demian Križaj skok v daljino 740cm

LENART RENER je v teku na 400m s časom 49,56sec postavil nov osebni rekord in osvojil odlično 2.mesto.

ANJA MISAJLOVSKI je v skoku v daljino z novim osebnim rekordom 563cm zasedla odlično 2.mesto

Slika: ANJA MISAJLOVSKI 2.mesto v skoku v daljino

ZOE VOGA je v metu diska z metom dolgim 26,01m zasedla odlično 3.mesto.

Moška štafeta 4x300m v postavi, Križaj, Peternel, Girandon in Rener je postala zmagovalka pokalnega tekmovanja s časom 2:24,94min.

Na tekmovanju so nastopili še Dolenc Ela 6.mesto v metu diska, Polak Tia 6.mesto v suvanju krogle in 22.mesto v teku na 200m, Štefe Živa v teku na 2000m z zaprekami je osvojila 5.mesto, Bubanja Aleksej je bil v metu diska na 5.mestu. Lena Jagodic je bila v teku na 200m na 11.mestu, Nina Grašič je končala na 16.mestu v teku na 100m, Naja Hodžič je bila v skoku v daljino na 17.mestu, Zala Ažman je bil v teku na 800m na 13.mestu. Klemen Roblek je bil v teku na 100m na 44.mestu v teku na 200m pa je zasedel 33.mesto. Džuzdanovič Iza je bila v teku na 100m na 42.mestu. Ema Kuhar je v teku na 100m zasedla 47.mesto. Zarja Nahtigal je bila v teku na 200m na 28.mestu. Taja Čuliberk je bila v teku na 200m na 46 mestu. Ženska štafeta 4x100 TRK2 v postavi, Jagodic, Polak, Misajlovski in Grašič je zasedla 8.mesto, Ženska štafeta 4x100m TRK1 v postavi Kuhar, Džuzdanovi, Nahtigal in Hodžič je zasedla 16.mesto.

KAJ NUDIMO V ATLETSKI ŠOLI

Program vadbe je prilagojen starosti otroka in sicer prehaja skozi igro do resne atletske vadbe. Pri vseh pa je osnovni poudarek na celovitem razvoju psiho-motoričnih sposobnosti. Otrok bo med drugim pri naši vadbi pridobil osnovna znanja tehnik vseh atletskih disciplin. Vadba otroka je organizirana pod strokovnim vodstvom naših vaditeljev in sicer dvakrat tedensko po 60 minut za otroke od 4-6 let in trikrat tedensko po 60 min za otroke od 6 let dalje. Skozi igro bomo razvijali osnovne motorične sposobnosti otroka. Od 12 let dalje pa velja individualni program, kar pomeni da se začne višja stopnja učenja atletike in spoznavanje vseh atletskih disciplin. Njihovi treningi praktično že pomenijo začetek vrhunske atletike.

PROGRAM DELA V ATLETSKI ŠOLI

Atletska šola skuša otroke ozavestiti o pomenu fizične aktivnosti pri njihovem duševnem in telesnem razvoju ter jim tako približalti šport kot potrebo in ne kot obveznost. Ker je samo najboljše dovolj dobro za naše otroke smo poskrbeli, da so tudi naši vaditelji temu primerno usposobljeni Posebna izobraževanja atletskih disciplin pa vodijo strokovni trenerji, ki poznajo najsodobnejše tehnike in metode treninga.